| fluturasmotzat a întrebat:

Buna TPU pe 30 Iunie plec in excursie o zi cu scoala la Vulcanii noroiosi si la Mc Donald's si intr-o tabara de sculptat ce sa imi iau la mine?
Plec de dimineata si ma intorc seara in aceeasi zi....Si ma gandeam sa imi fac planurile de acum fiindca dupa aia nu o sa mai am timp...
Multumesc anticipat

PS: cel mai bun raspuns castiga:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți la tine o periuță de dinți (știi că periajul e important), o haină mai groasă sau mai subțire (depinde de ce vreme va fi sau unde vrei să te duci)
- șervețele și șervețele umede
- un gel de mâini cum e Touch
- telefonul și mp3-ul să nu te plictisești
- pungi în cazul în care ți se face rău
- termos de ceai, apă plată
- aparat photo sau telefon cu cameră
Și cam atât. O să te ajute.

1 răspuns: