| Yasmin875 a întrebat:

Produsele cosmetice o să mă facă să arăt mai bătrână în timp? Eu le folosesc de când aveam 13 ani non-stop.Chiar dacă s-ar întâmpla să mă babific deodată asta nu ar fi o problemă deoarece mie îmi place să arat mai matură decat sunt.Eu am 17 ani și multe persoane mi-au spus că sunt dezvoltată si arat mai mare.Eu nu suport să mă trateze cineva ca pe un copil.Sa-mi zică fetiță, puiu, micuta, copila.laughingMă enervez foarte tare.Eu mă machiez zilnic deoarece vreau să arăt mai matură. Daca nu ma machiez am o față de copil si nu prea îmi place asta.Eu întotdeauna mi-am dorit să am măcar 20 de ani. Îmi doresc să fiu femeie. Vorbesc serios.

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Produsele cosmetice te imbatranesc pe o cale artificiala, deci evident nu-s sanatoase.

Insa lasa, vei putea fi considerata "cougar" mai repede, daca imbatranesti, intelegi tu, FETITA? smug

41 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu cat imbranesti mai mult cu atat eu castig mai putin, lasa tu fantezile cu 20 de ani ca eu pierd banii grei

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Tu nu poți să mă duci la produs.Nici măcar nu ai cum sa ma găsești.Nu știi adresa mea, nici numele meu și ești foarte departe de mine.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu trebuie honey vi tu singura cand afli cat valorezi, maine fac afacerea cu un arab fi pe faza

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Pe faleza din Galați? Nu se poate așa ceva.Sunt atâtea fete pe faleza.Trebuie să îți mărturisesc ceva eu nu sunt fata din poză.

| Speed99 a răspuns (pentru RAY):

Lasa ca e bine daca arata de 20, ti-am spus ca nu-i o idee buna sa iesi cu una de 17 pe strada. laughing

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Logic honey ca nu esti tu, stiam asta, tu esti un troll care face glume pe aici, un baiat de maxim 15 anii

| RAY a răspuns (pentru Speed99):

Man nu conteaza varsta ca toate is la fel, miai ascultat piesa?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Sunt fata si am 17 ani.Pe bune? Cum sa crezi așa ceva?

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Haaaaaaaaaa

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Eu nu sunt băiat.laughingDoamne fereste.M-ai omorât.Din contra sunt o fata foarte delicată, feminina.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Stiu baiete ca la asta visezi la fete mereu

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Eu chiar sunt fata. Daca vrei îți dau numărul meu de telefon să vezi că am voce de fata.laughing

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Hai damil smechero

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu esti tu aia din poza? Mooooorrrr ajutoor laughing laughing rolling on the floor) rolling on the floor

| Yasmin875 explică (pentru Speed99):

Nu sunt eu. Vrei să mă știe tot TPU cum arat eu? Nu prea sunt utilizatori care să-și pună poza cu ei.Da' ce-s ei, vedete?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Ti l-as da dar nu pot să vorbesc în seara asta.Nu pot să-ți dau prea multe detalii despre viață mea personală. Deci nu pot să îți spun de ce nu pot vorbi.Ti-l trimit pe privat ca nu vreau să știe tot site-ul numărul meu. Oricum pot să il schimb dacă află toată lumea.In fine, ti-l trimit pe privat și mă suni mâine după ora 15:00.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Haaaaaa ce vrajeala ai baiete in tine

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Mâine o să îți demonstrez că nu sunt băiat.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Intrebarea e care maine?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Mâine după ora 3 dupa-amiaza ca mai devreme nu pot ca ma duc la școală, intelegi?

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Tu faci scoala da parca s-a terminat nu baiete

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Don't die! sad

| Yasmin875 explică (pentru Yasmin875):

Eu fac școală ca eu termin școală pe 7 iulie pentru că sunt la profil de industrie alimentara si termin mai târziu.

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Tu nu ai de unde să știi lucrurile astea ca tu ai 27 de ani.Eu am 17 ani și scriu mai bine ca tine.Nici bacalaureatul nu cred că l-ai luat.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu sti de gluma, ce ai glumeam

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Stiu ca am fost răutăcioasă. Adevarul doare.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Da doare tare stiu, ma pun sa joc balena albastra din cauza ta, e bine ca scrii mai bine ca mine, ma bucur de asta, faza cu bacul nici tu inca nu l-ai dat, eu dupa ce am terminat liceul am facut un curs care sincer m-a ajutat mai mult decat sa pierd 3 ani in facultate, desi da nu l-am dat ca nu am avut de ce sa il dau

| Speed99 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cum sa nu mor cand fratelemeleu Ray credea ca si-o pune cu sex symbol-ul site-ului astuia? laughing rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Wtf. "sex simbol"? asa ceva?! laughing

asta e. sad viata e plina de iluzii si dezamagiri. fii alaturi de el!

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mai bine ai fi alaturi de mine reao

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Sigur ca sunt. doar mi se mai zice si "mama ranitilor".

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Realy? nu stim, ma bucur ca am asa o surioara ca tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing daca zici tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yasmin875):

Daca nu esti troll, esti proasta de bubui.

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Am un prieten in politie, pentru un pachet de tigari ii poate afla locatia happy Batem palma?

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nein danke, numai imi doresc nimic in privinta ei

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu conteaza CINE te duce la produs. La ce stil de a gindi si ce actiuni intreprinzi la varsta ta, e doar o problema de timp si spatiu - cand si cine va fi ala care o sa te duca la produs.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai fetita... ce o sa te mai pocneasca viata cand chiar o sa ai 20 ani... pui mic

| anonimg a răspuns:

Produsele cosmetice fac ca pielea sa nu se mai regenereze; si in timp, pielea isi pierde capacitatea aceasta si va deveni dependenta de produsele cosmetice.
La 30 de ani vei ajunge sa arati ca la 40 de ani. Mai bine forever young decat imbatranire prematura.

| PersonajFictiv a răspuns:

E mai bine asa, ca iubitul poate sa iti spuna "fetita mea", iar tu poti sa-i spui "tati", ar fi aproape de realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiajul e o slăbiciune sufletească, de cele mai multe ori identificată cu un complex de inferioritate sau cu teamă de a nu plăcea celorlalţi.