| Ralux a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cu ce solutii se sterg ecranele androidelor? Mentionez ca am un android de la Samsung: Samsung Galaxy S Advance mai exact. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......r-31777835

20-30 lei folia, dar te mai costa 20 lei transportul in Bucuresti(iesi prost daca faci un calcul)

cel mai bine te duci la Vodafone, Cosmote, Orange(cred ca ai sanse mari sa gasesti la unul din cele trei magazine), daca nu gasesti, comanzi de pe net(gasesti sigur da te costa cam 40-50 lei cu tot cu transport)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista pentru telefoane neaparat, dar sunt solutii pentru sters display-uri de pc, laptop, tv, cred ca functioneaza foarte bine si pe telefoane cu touch, le gasesti in hypermarket-uri dar costa ceva...
il cureti odata bine si pui folie apoi, cel mai bine...

| Ralux explică (pentru anonim_4396):

Am cautat folie pentru tipul meu de telefon dar nu am gasit. Stii la ce magazine as putea gasi? Mentionez ca sunt din Bucuresti. Multumesc! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ralux):

Http://www.shopmania.ro/......r-31777835

20-30 lei folia, dar te mai costa 20 lei transportul in Bucuresti(iesi prost daca faci un calcul)

cel mai bine te duci la Vodafone, Cosmote, Orange(cred ca ai sanse mari sa gasesti la unul din cele trei magazine), daca nu gasesti, comanzi de pe net(gasesti sigur da te costa cam 40-50 lei cu tot cu transport)