| suntpestory1 a întrebat:

recent mi s-a intamplat ceva ciudat, vorbesc de vreo saptamana cu o fata (eu fiind baiat) si astazi am reusit sa-mi dau seama dinainte ce voia sa zica (adica spunem ceva si imi trece prin minte un raspuns nemaintalnit si totusi ea il zicea pe acela) mi s-a intamplat de multe ori cu ea si ca sa testez m-a pus sa zic la ce se gandeste si eu am ghicit. E vreun semn ceva?

Răspuns Câştigător
| 70gabriela70 a răspuns:

Clar.
Eu cred ca in primul rand aveti o chimie interesanta. Si in al doilea rand posibil sa va asemanati ca si oameni.
Bafta!

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Telephatic conextion nimic wow.

| gemeni6226 a răspuns:

Deci asta e ceva deosebit, eu chiar daca am iubit vreodata cu adevarat si el pe mine nu ne ghiceam gindurile eu cred ca ai un talent sufletesc sau vizionar iesit din comun sau gindurile ei sunt foarte previzibile ai reusit s-o cunosti asa de bine ca deja sti ce ginduri poate avea si asta inseamna ca ea nu e o fiinta complicata, ci una cu gindirea usor previzibila.