| BlaaBlaaGirlz a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor! Caut un joc de o saptamana si nu IL GASESC,,pff nu stiu ce sa mai fac sau unde sa mai caut! Deci, cand eram eu mai mica, acum cativa ani aveam un CD cu mai multe jocuri pe el. Tin minte ca era alb si avea niste scrisuri pe el, adica scria niste jocuri pe el. Si avea pe el mai multe jocuri. Imi amintesc doar doua: Family Restaurant si inca unul cu Aqua. Ei bine pe ala il caut in disperare si nu pot sa-l gasesc. CD-ul ori i l-am dat lui vara-meu si l-a pierdut, ori l-am pierdut eu. Mai multe informatii despre jocul ala cu Aqua? Ok! Era gen Action parca. Sau Adventure nu mai stiu sigur. Si la inceput cand incepea jocul arata o fata frumosa cu ochii inchisi, si dintr-o data ii deschide. Fata aia nu era om. Era un fel de peste. Adica in loc de urechi avea chestii din astea cum au zanele sau pestii nu stiu, si in loc de picioare avea chestii din alea cu care se intoata. Lopatele din astea. Cred ca era un fel de amfibiana. Era o creatura subterana si jocul era in apa. Trebuia sa inot, din mouse parca si erau niste flori pe care le luam si cantam un cantec. adica nu cantam. nu stiu cum sa explic, erau niste chestii colorate si eu trebuia sa trec cu mouse-ul peste ele si scoteam niste sunete si veneau niste pesti din aia cu lumina si luminau ecranul daca eram undeva unde era intuneric. Si parca mai era o fata de foc cu care ma luptam si aia avea pureri si arunca cu foc in mine. In fine atat imi amintesc. Era super jocul. Eu si cu cea mai buna prietena a mea il cautam de o saptamana si nu il gasim pentru ca si ea stie jocul ca il jucam amandoua cand eram mai mici. Va rog, cine are cd-ul acela sau a jucat jocul sa-mi zica si mie cum se numeste. atat... numele il vreaum stiu sigur ca era cu A, para Aqua... si ceva:X

funditaa voturi si tot ce vreti. big grin:3

4 răspunsuri:
| Iubitima a răspuns:

Cumva aqua energizer?

| BlaaBlaaGirlz explică (pentru Iubitima):

Nuu crying(

| Iubitima a răspuns (pentru BlaaBlaaGirlz):

Atunci cred ca e aqua bubble

| BlaaBlaaGirlz explică (pentru Iubitima):

Ooof. nu. am dat o gramada de detalii. Am zis sa raspunda doar cei care stiu.