| Ofataanumexdxdxd a întrebat:

Scuzati categoria.
Deci..am o problema :
O prietena de a mea pe care o cunosc de 3 ani ii tot spune o alta fata cu care eu nu ma inteleg ca eu o manipulez si alte chestii ( ceea ce nu e adevarat ) iar ea se duce la ei si imi spune sa vin si eu straight face
Faza e ca. daca o pierd, si nu-mi va mai fii prietena, eu cu cine voi sta? Pentru ca eu nu mai am altcineva cu care sa stau. toti se duc la fata aia straight face
Intrebarea e : Oare chiar imi e prietena adevarata? Cum as putea sa-mi fac prieteni noi?
funda happy

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Daca se duce si vorbeste cu fata aia nu inseamna ca nu ti-e prietena. Pur si simplu relationeaza si cu alte persoane.