| banculescueduard2002 a întrebat:

Scuze categoria (nu am avut alta de ales). Parintii mei s-au suparat foarte tare pe mine nu mai vorbesc cu mine (ei) pentru ca m-am dus la cineva desi ei tot nu si nu! Si m-am dus când am venit acasa nu mai vorbeau cu mine ajutor rapid! Te rog TPU! Le-a, m cerut scuze dar ei la fel rapid un raspuns cu ce sa fac! te rog din suflet TPU!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da-te usor pe langa ei si roaga-i sa te ierte.Si incearca alte variante sa te intalnesti cu persoana respectiva.Succes!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e.O meriti.Ai fost neascultator.In locul lor te-as fi lasat pe afara cateva ore.

| banculescueduard2002 explică (pentru darrio2007):

Ai perfecta dreptatewinking