| Anonimaaaaa5781 a întrebat:

Se știe când se da pana la urma examenul de admitere? Sunt clasa a vlll a și pentru cei ce îmi vor zice chestii de genul "nu ai televizor acasă?", "nu te uiți la televizor?", "nu cauți și tu pe net?" etc, va spun din prima ca pe net am cautat și nu am găsit, iar la televizor ma uit când nu am internet

Răspuns Câştigător
| MyDenisa a răspuns:

Buna,si eu sunt a 8 a. Dun păcate. Nu se stie deocamdată. In Olanda, in loc de bac s-a facut media celor 4 ani si aceea era nota de la bac. Mi se pare o super idee. Sa se faca asa si la noi pentru cls a 8 a

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Se știe când se da pana la urma examenul de admitere?"

acum, nu