| Catacombe a întrebat:

sora mea ma streseaza la cap!
zice ca e urata. ea arata cam asa : buze mici si subtiri, sprancene groase, ochi verzi cu gene potrivite, culoare maslinie, par saten deschis, fata rotunjoara, slabuta.
ce parere aveti? ce parere aveti?
MENTIONEZ ca are 11 ani!
FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ani, după mine, niciun copil nu arată sclipitor. Nici n-are ce face cu aspectul.
Știi vorba aia „puberty you're doing it right"?
Să mai crească, acum e mică și inocentă, să se joace, să aibă un hobby și mai târziu atracția fizică.

6 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Asta e grija ei la 11 ani?
Tragic.

| Wøodenpints a răspuns:

Da, e boccie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că arată bine.Dar la 11 ani nu trebuie să o preocupe asta.E încă un copil şi orice copil e frumos în felul lui.
Oricum în timp i se vor schimba trăsăturile feţei.

| georgeta27 a răspuns:

Dupa descrierea ta este destul de draguta. Spune-i sa stea linistita sa nu isi mai faca griji de la varsta asta privind felul in care arata.

| SarosBogdan a răspuns:

La 11 ani sa te plangi ca esti urata...
Spune-i sa stea linistita ca arata ca un copil la 11 ani, ce vrea sa arate ca un Top model?
Iar dupa descrierea ta, e dragutawinking

| EllaLuna a răspuns:

Sa stii ca din desriere pare draguta mai ales pentru varsta pe care o are ea. happy