| GyoLove a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog cei care stiti, in aeroportul din Bucuresti Otopeni la ce ora se deschide sau vin aia pentru verificarea bagajelor? la ce ora incepe verificarea bagajelor? Stiu ca aeroportul este deschis non-stop. Ma intereseaza la ce ora incepe sa se verifice bagajele. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Aeroportul e deschis non-stop, verificarea bagajelor se face cu doua ore inaintea imbarcarii, dupa verificare astepti anuntarea cursei la o poarta anume de unde te vei urca intr un autobuz care te va duce la avionul respectiv, in rest calatorie placuta

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La decolare, verificarea bagajelor se face cu maxim 2 ore inaintea zborului, si te duci tu cu bagajul pentru cala la ghiseul respectiv zborului iar cel de mana va fi vreificat in fata ta, dealtfel si tu vei fi verificat.

Bafta!