| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un programator(care se ocupa cu game design in special) am niste intrebari pe care cred ca numai cineva din domeniu ar putea sa le respunda.Multumesc.
PS Am nevoie de o singura persoana. Pentru cine imi raspunde,sa imi trimita, nu stiu, skypeul sau emailul persoanei.Ca oricum dupa ce discut putin, sterg intrebarea.MS

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai hotaraste-te, ori vrei un programator ori un designer ca una e una, alta e alta. Si nu era mai simplu sa intrebi aici, poate se gasea cineva sa iti rapunda