| KoRoGirl a întrebat:

Stie cineva un site bun de unde se pot cumpara telefoane si laptopuri la liber?

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Http://www.emag.ro/

3 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Ca sa ai idee ce cumperi intra pe www. okazii.ro acolo vezi toate betesugurile daca spuneai o marca anume te mai indrumam la laptopuri, unele sunt vai steau lor cu racirea la altele se dez cipsetul placii video altele au memorie video din memoria sistemului

| laAAal a răspuns:

Buna! telefoanele se dau la toate magazinele liber(adica Orange Vodafone germanos etc.)in afara de Orange shop..deci sa iti iei orice model de tel dar ai grija sa nu fie in stoc iar laptop. urile se i.au toate la liber[asta din cate stiu].

| KoRoGirl explică:

Vreau sa imi iau un laptop HP