| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU. Sunt clasa a 7-a. Sunt intr-o scoala full de țigani. Sunt intr-o scoala plină de tigani. Nu sunt genu de om enervant, prost, samd. Dar avem pe unu fix cu aceste calitati. Se ia in gură cu toata lumea, dar in special cu mine(pentru ca sunt roman). Am incercat multe lucruri dar prostul nu se lasa.

Azi, l-a chemat pe unul din clasa sa mă bata(vai steaua lui), in timp ce el ma tinea. L-am prins pe hol si l-am batut pe ala si nu a mai avut tupeu sa se dea la mine.

E foarte smecher, se pune in fata usii, si zice ca nu am voie sa trec pana nu zice el.

Dacă intru in el, o cheama imediat pe una mai tare in gura, care se cunoaste si cu niste tigani mai bazati.

Astăzi a prins tupeu calumea, si a zis ca ma asteapta cu unu afara sa ma bata, că mă gasesc părinții prin Germania, că merg acasă fără ochi. La sfarsitul orelor am iesit repede afara, sa vad cine mă astepta(o pwula, bineînțeles).

Nu știu cum sa mai fac, e prea smecher, si imediat cum intru in el o cheama pe aia(Care pune botul la tot ce zice dobitocu).

Chestia si mai misto este că dacă nu ii merge, baga d-alea cu "ai tupeu". Odata chiar a mintit ca a vrut sa ma bata cu unu, si că mi-am bagat ceva in gura ei(si eu nu am cum să ii dovedesc ca shaw manancă materii fecale.)

Nu stiu cum să o dau cu ăsta, mai mult ca se mai si infoaie in pene ca un păun dacă se vede cu alții pe langă el, si pe măsura de astept mai mult, asta îmi face viața mai grea.

Vreau să mentionez că nu cred că asta are prieteni în spate(am specificat calitatile lui mai sus), dă și el asa din gură. Nici eu nu am, deci nu prea am cum să îl aștept eu pe el.

Cât mai multe păreri, sfaturi etc. pls

2 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Eu zic sa te muti, cine stie ce se poate intampla in viitor...

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

La ce te referi?