| ιυвιтα a întrebat:

Tocmai am vazut filmul Kites(2010) si nu stiu ce sa zic,acest film m-a impresionat profund, pentru mine e mai bun decat Titanic...
Voi ce parere aveti de filmul acesta?
Daca stiti filme la fel de bune ati putea sa-mi dati si mie?
Va roooog!
Dau

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cele mai bune filme de dragoste sunt telenovele> Rebelde, Cameleonii, Dragoste cu chip rebel. Restul nu mai conteaza.

| Teolps a răspuns:

Doaa si mie mi-a placut enorm...iti recomand ceva in genu acestui film:
Love likes Coincidens, Slumdog Milionaire sau If Only. daca nu cumva le-ai vazut deja happy