| AddaXD a întrebat:

URGENT si Funda! Cum poti sa iti schimbi numele la facebook? Eu stiu ca te duci la setarile contului la nume real si modifici, dar am depasit deja limita si as vrea sa imi schimb numele. Se mai poate? Daca da, cum?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deocamdata nu se mai poate! Asteapta cateva zile si iti da din nou dreptul sa schimbi numele! Nu mai confunda Facebook cu HI5! Data urmatoare o sa-ti dea dreptul sa schimbi o singura data numele! deci in principiu asteapta cateva zile!

| AddaXD explică:

Si cam cat ar trebui sa astept? Ca nu este de azi, este de mai mult timp.

| Any_6060 a răspuns:

Da se poate schimba numele. Dai click pe contul meu si apoi pe setarile contului. Acolo iti apar mai multe. Dai click acolo la nume real: schimba sau la nume de utilizator, schimba happy. Funda big grin?