| ღRαmøOoღ a întrebat:

Buna TPU happy! V-as ruga sa-mi trimiteti si mie niste mesaje cat mai lungi cu ocazia acestor sarbatorihee hee. As vrea sa trimit aceste mesaje pentru persoane dragi mie love struck... Deci as dori niste mesaje cu ocazia sarbatorilor de iarna love struck. Nu as dori sa primesc niste raspunsuri gen " Ce tu nu poti sa cauti pe net " pentru ca caut si totusi nu gasesc ce vreau eu si ma gandeam ca stiti voi niste mesaje frumoase de pe site-uri si sa mi-le dati si mie.
Multumesc TPU! happy Sarbatori fericite! happy

Răspuns Câştigător
| Bianca3108 a răspuns:

Sall!

Uite:

"Mos Craciun iti bate-n usa, deschide-i ca el are pentru tine, o masina, o papusa, poate si vreo gainusa."

"Fie ca sarbatoarea Sfanta a Nasterii Domnului sa va umple sufletele de bucurie, iar casa de belsug si veselie. Craciun fericit!"

"Sarbatoarea Nasterii Domnului sa va aduca alaturi de cei dragi la masa belsugului si a implinirilor pe toate planurile. Craciun Fericit!"

"Daca oamenii ar fi mai buni, am putea atinge cerul cu mana, in fiecare suflet ar straluci o stea, fiecare brad ar strange magia in jurul sau…fiecare vis e un cadou de la noi pentru voi.Craciun Fericit!"

"Doresc ca nasterea Domnului sa iti aduca in suflet multa lumina si caldura sufleteasca. Sarbatori Fericite si sa ai parte numai de bucurii in noul an. La Multi Ani!"

"Fie ca sarbatorile sa aduca cu ele amintiri calde, un mic zambet si multa dragoste. Cele mai calde urari si multi pupici! La multi ani!"

"Se zvoneste ca pe seara
Cineva o sa apara,
Pe furis si fara ton
Pe fereastra sau pe horn,
Vine, vine Mos Craciun
Sa vesteasca un an bun,
Craciun fericit!"

"In noaptea sfanta de Craciun lasa deoparte grijile si supararile. Deschide-ti inima si primeste un strop din binecuvantarea care se revarsa peste lume in aceasta noapte. Sarbatori Fericite!"

Poti citi mai multe de aici: http://www.dindragoste.net/mesaje-de-craciun

Sper ca te-am ajutat! :x
Sarbatori fericite! :-h