| Justmeandmysmile a întrebat:

Buna,TPU! Va rog ajutati-ma ca sunt disperata,raspundeti cat mai multi. Am un coleg in a 9-a ( a fost in clasa cu mine si in 7-8) si ma scoate din sarite. Deci da dovada de o nesimtire crunta,un copil mai batut in cap ca el n-am vazut. Isi bate joc de mine de fata cu altii,vorbeste urat.Si in clasele 7-8 facea asa cu majoritatea clegelor mele.Dar cum eu am ramas singura colega si a picat cu mine in clasa , a innebunit. Deci este un nesimtit ,scuzat-imi limbajul niciodata nu vorbesc asa dar e prima persoana care reuseste sa ma aduca la disperare. Am incercat sa-l ignor ,s-a potolit cateva zile,am incercat cu frumosul,azi de nu m-a enervat" l-am injurat mai rau ca la usa cortului de nervi"(ca nu l-am facut decat ret**dat na am pus steluta sa nu zica lumea ca injur pe aici) ,cei de la mine mureau de ras laughing. Nu stiu ce sa-i mai fac.Intr-o buna zi tot infing mana in el si nici ca mai scapa.Eu de fel sunt o fire extrem de vesela,prietenoasa dar daca ma calci pe bataturi...Daca ati fi in ocul meu probabil ati reactiona la fel sau mai rau. Nu am vorbit nici cu parintii mei nici cu ai lui ca nu-s paracioasa sau plangacioasa sa ma miorlai pe la altii.Ce sa fac? Credeti-ma nu-s prost crescuta,am parinti in armata m-au educat splendid si scuzati-mi limbajul da azi chiar am ajuns in stadiul de exasperare. Ajutor?FUndita!

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Acestor persoane de genul acesta nu se merita sa le dai importanta si nici sa-i bagi in seama.El de aceea face asa pentru a se scoate in evidenta ca vai el e mare si mare.Pur si simplu nu-l baga in seama.Asta o sa-l enerveze la culme.Lasa-l sa vorbeasca singur.oh go on.Nu te cobora la nivelul lui.big grinaca are asa ceva laughing. Fundita? puppy dog eyes Sau macar un vot happy