| Yasmin875 a întrebat:

Va uitați la Bravo ai stil? Care e concurenta voastră preferată? A mea este Denisa.

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

Mie imi place Marisa sincer, mai mult pentru aspect, insa Denisa nu prea imi place, imi pare super increzuta.

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Marisa imi place mult.Mi-a placut foarte mult si Danuta care a iesit.Dar Denisa nu imi place, nu stiu, mi se pare impertinenta, aroganta, fitoasa.In fine, fiecare cu gusturile lui. Emisiunea e draguta, ok.Ma atrage chiar daca sunt baiat.

| syd a răspuns:

Nu pot sa ma decid

| Desireღ a răspuns:

M-am uitat anul trecut, doar pentru Silvia ibrm.

| energia a răspuns:

Adela.