| Yasmin875 a întrebat:

Voi ați fost ignorați de vreo persoană de aici? Care este motivul?

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cred ca 3 persoane ma ignora. Doar pe unul mi-l amintesc. Am raspuns in gluma la o intrebare de a lui si el se pare ca nu avea simțul umorului. Si altcineva parca ma ignora ca am îndrăznit să îl contrazic în categoria Religie.

| Clorox a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Cam asa si eu, doar ca la mine sunt multi care ma ignora de la categoria religie, tot din motivul ca i-am contrazis!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Una,nu am vrut sa ma insor cu ea virtual asa ca mi-a dat ignor pe viata asta

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dan tu mai ignorat primul ca na asta e iubirea crestina, motivul cica n-am voie sa ma exprim cu privire la ce a creat dumnezeu, minciuna e pacat sa stii

| T0T a răspuns:

38 utilizatori mă ignoră, fiecare cu câte un motiv(unele din ele fiind jalnice).

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, dar sincer, nici nu ma intereseaza motivul.

| deeeaqq a răspuns:

Da normal.
Mă iubeau prea tare și le-am distrus speranțele, așa că m-au ignorat. sad

| Yasmin875 explică (pentru deeeaqq):

Pe mine mă ignoră un puști de 14 ani care mai zice si ca este pervers.laughingP.S.:Am citit o întrebare pusă de el.

| ShaOfHatred a răspuns:

De un tip si habar nu am avut de ce.Numa m-am trezit ca nu i-am mai putut raspunde la intrebari si am vazut dupa ca mi-o dat block.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar incuiatii nu accepta pareri contradictorii.Eu nu am intalnit, pana acum, niciunul.Sau stai, nici nu m-am uitat la " persoane care te ignora".

| 393Dan a răspuns:

Cu vreo 2 zile in urma de tipul cu gif de cosmos pe profil, nu-i tin minte numele. Si probabil mi-a dat ignor inapoi, pentru ca l-am ignorat eu xD

| CdeMetal a răspuns:

De câteva persoane.
La una dintre ele i-am răspuns in glumă la o intrebare.
De restul nu știu.

| Desireღ a răspuns:

Unul pentru că i am zis că Pokemon Go e un că*at și la celălalt nujj și nu-mi pasă

| SSS a răspuns:

De vreo 3, durea adevarul.