| AlexAL275 a întrebat:

Voi cât de gravă considerați problema urechilor mari? Mie-mi zic fetele că am urechi de spiriduș

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Buna! Daca poti zbura cu ele nu-i grav, macar asa ar fi folositoarewinking!

Daca ai parte de oameni nu-s rele.

| mentholinks a răspuns:

E grava tare, ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o problema, este o trasatura fizica. De regula oamenii plictisiti si prosti considera trasaturile fizice care nu fac parte din standardele actuale ca fiind defecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aspectul fizic nu ne luăm căci omul este creaţia lui Dumnezeu iar dacă un om râde de un alt om, înseamnă că râde de Dumnezeu.
Ca răspuns strict la întrebarea ta: nu e ceva atât de grav încât să te facă respingător în societate.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Spriridusi sau elfi tot la fel is, priveste partea buna sunt ele creaturi mitologice dar sunt dragute asta daca le vezi in animeuribig grin
sasuke-kun, as spune ca e misto, eu gen am niste dungi care pornesc pe la ochii pana la nas nu stiu de ce asa m-am nascut, e exact ca la itachi din naruto big grin coincidenta e ca imi si place big grin