| Andreeamaria05 a întrebat:

voi ce credeți despre școlile din România? Și despre sistemul de învățământ

3 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Stim cu totii ca scolile din Romania sunt cam praf, dar nici cele din afara nu mi se par ideale deloc. Sistemul de invatamant public in ORICE țara din lumea asta se focuseaza pe indobitocire si spalare pe creier si nu pe educatie reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui unse cu slănină să le mănânce câinii. big grin

| TheMaker a răspuns:

Elevii sunt într-un haos mental din cauza unor miniștri analfabeți. Din 1990, lucrurile au luat-o razna Totul este la nivelul școlilor din Madagascar, sau Zair. Praf și pulbere.