| Ștefaniq a întrebat:

Voi ce părere aveți despre evrei și cum vă îmbunătățește asta viața?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am de-a face cu ei

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum ne iMbunatateste viata faptul ca... ne sustinem parerea noastra despre evrei? Pai ori nu vad eu legatura si nu ne imbunatateste deloc viata, ori... nu vad eu legatura.

Dar ca raspuns, nu am nicio parere, este ca si cand ai intreba ce parere am despre un om oarecare de pe strada. Toti suntem oameni, toti suntem egali, nu trebuie considerat nimeni altfel, din acest punct de vedere.

Dar daca prin imbunatatire, te-ai referit la cum ar putea sa ma ajute faptul ca imi sustin parerea despre cineva, in general si ma ajuta sa imi formez o parere, probabil ar ajuta, ca proces de cunoastere. Asa ajungem sa nu judecam pe nimeni si totul o sa fie bine!

Seara faina sa ai! ^_^

| Ștefaniq explică (pentru DoarBogdan):

Îmi place de tine, Bogdan. ^_^ Ești de treabă.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ștefaniq):

Mersi! ^^

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce vrăjeală au oamenii (((((=

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu vreau să-mi iau ban pe TPU