| Byb2001 a întrebat:

Bună TPU, Voi cum preferați la telefon cu husă cauciuc cu model sau husă transparentă fără?

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu am avut niciodată o husă la telefon.

| Celcestietot a răspuns:

Buna. Cu model. Tu happy?

| Sofer a răspuns:

Husa transparenta am acum dar dacă ma gândesc mai bine era husa Black.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husele transparente arată mai bine pe un telefon nou și care au un design elegant. Eu de exemplu am un Samsung Galaxy red și am husă transparentă full cover la el.

| Daniel_Florin_1997 a răspuns:

Daca ai un telefon cu un aspect plăcut, categoric transparenta, daca telefonul prezintă ceva urme de uzura sau ceva neestetic poți opta pentru una colorata! Sper că am fost de ajutor

| Byb2001 explică (pentru Daniel_Florin_1997):

Ms,am un j3 2017 aproape nou o sa iau silicon transparenta