| pandalianebuna a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa a apuc de vlog,dar n-am camera de filmat, idei pentru vlog si nici
Nu am un program de editat. Puteti sa ma ajutati?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu alte cuvinte, ai o potcoava (ideea) si-ti mai trebuie trei si-un cal (TOATA logistica).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Un program de editat AVS.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu că e la modă și că vrei să-ți afișezi fețișoara pe youtube, dar dacă n-ai nici idei, nici aparatură, te sfătuiesc să te lași de meserie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sugerez sa nu te apuci.
De vlog te apuci petru a face ceva, pentru a transmite un mesaj.Nu suni oamenii doar pentru ca iti plac telefoanele si ideea de a putea vorbi la distanta, pricepi?

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Fa si tu despre viata de zi cu zi, etc, ce te pasioneaza.

| abNb a răspuns:

Renunta, sau gasesta alt hobby. E un domeniu epuizat in Romania, deja e mult prea multa lume pe felie ca sa zic asa.