| Unofficial a întrebat:

Buna,TPU!
Vreau sa comand ceva online de la AVON, iar cand trebuie sa imi introduc numarul de telefon nu ma lasa ca cica trebuie folosite doar cifre. WEu folosesc doar cifre si fara spatiu. Insa introduc numar de fix. Care e problema?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Probabil nu se accepta numere de fix. Sau poti incerca sa introduci numarul fara 0 in fata sau cu +40xx. sau 0040xx. Despre ce site e vorba, cel oficial de la avon sau altul? Esti reprezentant?

| Unofficial explică (pentru mont):

E vorba despre site-ul asta https://avon.ro/Produs/891# si nu.Nu sunt reprezentanta, doar ca nu mai sunt reprezentanti prin zona si am decis sa comand online.Am incercat si cu numar de mobil si nu merge...

| mont a răspuns (pentru Unofficial):

Ai putea sa incerci sa iei legatura cu suportul site-ului, sau te pot ajuta eu daca vrei.

| Unofficial explică (pentru mont):

Nu mai am nevoie, mersi happy

4 răspunsuri:
| tsal24 a răspuns:

Iti recomand sa scrii cu numpad.