| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau ceva de pe eMAG si as vrea sa stiu cum e cu livrarea. Daca platesc si taxta de livrare si cum imi vine comanda prin curier sau prin posta? Dau funda! Pls :*

Răspuns Câştigător
| ady9631 a răspuns:

Am comandat eu ceva si am primit in 3 zile livrarea era gratuita la acel produs si comanda vine prin curierat nu trebuie sa-ti faci cont doar le lasi nr. tau de tel si te suna cand vin sa-ti aduca produsul.

| anonim_4396 explică (pentru ady9631):

Si cum ai platit cash la livrare?

| ady9631 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am platit cash, ii dai buletinul si iti taie o chitanta.

3 răspunsuri:
| PooChai a răspuns:

Daca comanda e mai mare de 90 de lei.transportul e gratuit..numai prin curier