| BlackEye a întrebat:

Vreau sa imi spuneti dc dupa ce am instalat gta vice city imi apare insert disk. Ce trebuie sa fac? Am inteles sa copiez crakul dar nu stiu unde :XDau funda si vot::*

2 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Crack-ul i copiezi in fisierul unde este instalat jocul, adica mergi la my coputer--local disk c---program files--cauta fisierul--grand theft auto si acolo copiaza>! o sa iti zica daca doresti sa inlocuiesti alege yes si Enjoy!

| Claudiu003 a răspuns:

Incearca dupa al site sa il downloadezi sau incearca sa gasesti crack. Daca iti caut imi dai funda si vot?