| IuLyuTzZikA a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma ajute cinevacrying

Acum 2 saptamanii am sunat un prieten cu privat sa vb cu el desi nu am avut curaj.De acel baiat sunt indragostita de 1 an si el are 23 ani. L-am sunat, si-a dat seama ca eu sunt si am inceput sa vorbim sa vb, iar cand l-am sunat pana sa imi raspuns scrie : apel in asteptare. A raspuns iar dupa vreo 10 sec scria : intrare in conferinta. L-am intrebare cu cine st in conferinta iar el spunea ca a sunat la *123# sa vada nu stiu ce dar nu l-am crezut dupa aia mi-a zis ca m-a bagat in conferinta cu o fata sa il creada ca nu vb cu iubita lui dupa aia alt ceva si i-am zis : da ma rog nu ma intereseaza. Dupa ce am discutat a aparut in discutie fostul meu prieten care l-am avut 3 sau 4 saptamana m-a intrebare cum a fost sa fiu cu el si etc i-am zis ca m-am sarutat cu el si ca a fost frumos sa fiu cu el si cam atat.Fostul meu prieten fiind verisorul iubitei prietenului cu care vorbeam la tel. Apoi mi-a spus ca eu m-am combinat cu el doar ca sa il despart pe el(cel cu care vb la tel) de iubita lui(iubita celui cu care vb la tel) si sa il fac sa se combine cu mine.De acel baiat(cu care am vb la tel) i-am sp de multe ori ca il iubesc am facut multe pentru el i-am facut cadouri i-am facut multe lucruri dar lui nu stiu daca i-a pasat. El mi-a sp ca ii pasa, dar i-am cerut mai de mult sa ma sarute dar pana la urma m-a pupat pe obraz(multumitor pentru mine pentru ca eram in al 9-lea cer :X ). Deci revenind la subiect eu i-am spus ca nu apoi ca da pentru ca nu il pot minti si ca am facut o greseala enorma.Ma rog am trecut peste asta, am inchis, apoi l-am sunat pe fostul sa ii spun despre chestia ca : m-am combinat cu el doar ca sa il despart pe baiatul acela de iubita lui, ceea ce nu este adevarat. El mi-a spus sa il sun din nou sa ii spun ca sa ne intalnim intr-un loc sa vorbim toti 4(eu, fostul, baiatul cu care am vb la tel si iubita lui) pentru ca el nu accepta sa se spuna asa ceva iar eu am fost de acord(am fost o proasta la faza asta). L-am sunat i-am spus iar el mi-a zis ca dc ii spun tot ce vb eu cu el ca st o proasta ca il vb pe la spate si ca nu am facut bine ce am facut iar l-a sfarsit mi-a spus "mars" :O. M-a socat cand a spus chestia asta, mi-a inchis tel apoi am inceput sa plang. L-am sunat de multe ori si i-am cerut scuze ca am fost proasta ca am facut asta iar el mi-a sp ca nu o sa mai exist pentru el ca nu o sa ma mai bage in seama niciodata si ca nu o sa mai fim prieteni niciodata. L-am intrebare dc i-a spus verisoarei mele ca eu m-am combinat cu baiatul ala(fostul) iar el mi-a sp ca tot ce i-a spus ei despre mine a facut-o pentru ca a tinut la mine si ca mi-a vrut doar binele.Eu l-am crezut.De fiecare data cand il sunam ma baga in conferinta cu fata aceea de care spunea el.La un moment dat apare in conferinta prietena lui cu care m-a bagat in conferinta de la bun inceput de prima oara de cand l-am sunat si m-a intrebare ce am cu el dc am facut asta si etc mentionez ca prietena lui este la caracter la fel ca el se comporta la fel este foarte destepta calma etc si recunosc ca, chiar o merita.Am spus de mii de ori ca imi pare rau dar degeaba. Am inchis iar ieri cand am fost la ziua unui prieten m-am intalnit cu el si in maxi mai era cu o doamna si ii spunea ca eu ii trimit mesaje si ca imi place de el ca el e barbat insurat(a fost insurat si are copil) si ca sa imi caut altu apoi cand am ajuns la destinatie i-am trimis mesaj si l-am intrebare dc a sp doamnei aceleia ce am vb nooi 2 iar el mi-a sp ca daca mai continui o sa ii spuna mamei mele apoi i-am sp sa ma inteleaga ca sunt mica am doar 13 ani si ca nu imi pot stapanii sentimentele pentru el etc iar el mi-a spus tot prin mesaj ca nu ma mai intelege si sa il las in pace dar de cand m-am certat cu el in seara aia 3 zile nu m-a bagat in seama apoi a inceput sa se uite insistent la mine si chiar cand sunt pe drum cu alte fete el le baga in seama doar ca sa imi faca mie in ciuda ca nu ma baga si pe mine in seama crying ...Il iubesc enorm mi-as da viata pentru el si nu stiu ce sa fac ca sa ma ierte imi vine sa ma omor il iubesc atat de mult crying va rog sfaturi mersi pentru cei care au citit toata povestea mea crying imi vine sa mor sunt la capatul disperarii ajutorrr vreau sa ma impac cu el ca prieteni foarte buni mi-a vrut doar binele dar eu in schimb i-am facut doar rau l-am vb pe la spate iar fostul meu prieten s-a folosit de mine ca nu mai fiu prietena cu el, mi-a sp ca fostul meu prieten ii vrea doar rau si ca vb doar cu cei care ii vor doar raul cum ar fi : fostul si fosta lui sotie(cu care vb zilnic si ma inteleg foarte bine cu ea si sunt prietena buna cu ea) iar eu nu mi-am dat seama de acest lucru il iubesc vreau sa ma impac cu el ajutor va rog vreau sa ma sinucid din cauza ca el nu mai imi este alaturi sa ma invete ce e bine si ce e rau help me pleaseee! se uita mereu cand ma vede insistent la mine(el lucreaza pe maxi-taxi prin sat pe la noi si il vad in fiecare zii de care 10 ori poate si mai mult si se uita mereu la mine si se uita ft insistent) help me please ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Holly sh*t! Imbatranesc pana citesc. Fatoo, tie iti plac textele subiective prea mult. :-0

| Morphine21 a răspuns:

Wai, saraca de tine!
Tu 13, el 23.
Nu vezi ca ii stresezi pe toti fato?
Las-o mai moale la varsta asta cu iubirile.
Iti trebuie p**a?

| 30stm a răspuns:

Wow! ai scris aici un roman.In primul rand iti dai seama ca unu' de 23 de ani nu vrea ceva serios cu o fata de 13 anirolling eyes si in + felul in care ti-a vb.shame on you nici nu meriat atentia ta.Acum o sa ti se para ca vb eu aiurea dar dupa ce trece perioada asta cu love is in the air o sa-ti dai seama ca ai facut o greseala.23 de ani...si un copil