| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa ma apuc sa scriu o poveste pe wattpadd si nu stiu daca va da bine la lume. Nu vreau sa fie populara sau ceva dar macar sa fie acolo cateva persoane care o vor citi.
Subiectul povestii este despre o fata pe care se fac experimente intr-un laborator pentru a o face sa-si foloseasca peste 10% din creier.
Oamenii de stiinte reusesc sa o faca sa-si foloseasca cate putin pe parcursul povestii mai mult la % din creier si aceasta cu cat evolueaza puterea de a gandi mai mult isi deblocheaza emotii.
Cum ar fi la 20% ea descopera tristetea, 30% fericirea, 40% iubirea si asa mai departe.
Deci ce parere aveti despre acest plan?
Merita sa dezvolt povestea in continuare?

Răspuns Câştigător
| EmanuelT a răspuns:

Da, mie unul, mi se pare destul de interesant, dacă-i faci și o descriere care prinde și un titlu decent și povestea să aibă și diferitr cunoștințe la aproape diecare emoție descoperită...
Continuă că o să prindă dacă o condimentezi cum trebuiewinking
Succes cu ea