| ApaMineralaPlata a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon dar nu stiu care este mai bun, Iphone 4 sau Samsung Galaxy S3, si as vrea sa ma ajutati vreau sa vad si parerile voastre, voi care ati alege in locul meu si de ce? Va multumesc anticipat! Scuzati categoria! happy

4 răspunsuri:
| Nyannn a răspuns:

Eu mi-as cumpara Samsung Galaxy S3 deoarece are ecranul mult mai mare, este mult mai subtire si poti incarca melodii pe gratis direct din aplicatii pe cand la Iphone iti trebuie Apple store si chestii... Sper ca te-am ajutat big grin

| WHITE99 a răspuns:

Iphone 4 cred ca e mai bun decat Samsung Galaxy S3 dar stiu ca Iphone 4 e mai mare de cat Samsung Galaxy S3

| ApaMineralaPlata explică (pentru WHITE99):

Cum adica mai mare? la marime sau la ce te referi? happy

| WHITE99 a răspuns:

La marimea lui nu la memorie sau la altele