| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca se dau aceleasi teste initiale date de minister si anul acesta....Am auzit de la cateva persoane ca da si de la unele ca nu (nu sunt surse sigure, sunt surse de la prieteni) si nu stiu ce sa cred. Funda la cel mai explicit raspuns! URGENT!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Noi am dat anul trecut la toate materiile, la noi nu le luau de la minister, faceau un singur test pentru fiecare materie si il dadeau la toate clasele(de ex toate de a 9 a sau de a 10 a).Dar mai intai faceam recapitulare 2 saptamani si apoi le dadeam.Nu se trec in catalog, vor doar sa vada la ce nivel sunteti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine NU! Scuze ca am zis DA dar aceasta intrebare a spus-o colega mea care ma tot sacaie! A venit prietena mea la mine si ieri ne-am uitat la raspunsuri...Trebuia sa specific ca era prietena mea.Eu nu imi fac probleme pentru acest test!

| Zeflemitoarea a răspuns:

Da, cred că se dau. Dar nu contează nota.

| anonim_4396 explică (pentru Zeflemitoarea):

Pentru mine DA! Noa conteaza! Dar pot sa te intreb ceva? Oricum o sa te intreb daca se dau aceleasi teste intiale ca anul trecut!?

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu se dau aceleaşi. O să facă altele.
Şi de ce contează aşa mult? Pentru stima ta personală? laughing
Eu la 2 din 4, am luat 3.