| HeloKity a întrebat:

Vreau si eu un metin ptivat fara hamachi, in romana engleza, orice limba sa iti dea cal militar, sa aiba armuri si arme+9 la negustori(arme de lvl mare 50, 65 etc), daca stie cineva vreun metin privat sa ma ajute pls.
Multumesc

2 răspunsuri:
| H3llRazor a răspuns:

Bah stiu eu un metin2 smecher uite site www.metin2united.com cred ca te-am ajutat dar intra serv pe nemesis sau pe elios cca saphir e inchis :d ca am avut lvl 102 si se va deschide in curand

| H3llRazor a răspuns:

Bah stiu eu un metin2 smecher uite site www.metin2united.com

dar intra serv pe nemesis sau pe elios cca saphir e inchis :d ca am avut lvl 102 si se va deschide in curand