| Eda21 a întrebat:

Vreau un raspuns cat mai complex. Întreb pentru o prietenă cum e să urmezi o facultate la distanță(id)? Dati-mi toate detaliile.Prietena mea vrea să facă facultatea de istorie la distanță.Cum e, mergi doar la examene? Cum inveti pe parcurs? Doreste sa faca facultatea de istorie din cadrul Universitatii Lucian Blaga din Sibiu. Mama ei lucreaza in invatamantul superior in Brasov si daca aceasta lucreaza in Brasov la Universitate ea plătește doar jumatate din taxa pe an? Adica la distanta se plateste, dar daca mama ei lucreaza la Universitate plateste doar jumatate din taxa?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Facultatea e pe bani, zi așa!

atunci nu conteză nimic in cazul ăsta, doar să plătești la timp (vaaaai, scuze, nu tu, pretena pentru care intrebi)

| Eda21 explică (pentru sierra1):

În loc să dai un răspuns bun tu îți bați joc!