| anonimyus a întrebat:

trebuie sa organizez luna asta o excursie de 3 zile la munte cu cortu, si nu am nici o idee unde as putea sa o fac.Sunt din Roman judetu Neamt, spuneti-mi si voi o idee sa nu fie nici prea scumpa. O varianta de criza. astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Pai, Vatra Dornei, Campul lung. O zona buna de camping este si la Voronet (jud.sv). Gura Humorului, Sucevita, Durau(o zona superba), cheile bicazului (din nou ft frumos) sau de ce nu, maramures, borsa, viseul de sus. Zonele de camping sunt accesibile ca pret.Circa 15 lei pe zi. Sper ca te'am ajutat!