| asya a întrebat:

Buna tutror! Zilele acestea trebuie sa-mi aleg un subiect pentru atestatul la info si sunt in pana de idei! Imi puteti sugera voi ceva interesant ce sa capteze atentia comisiei? Va pup si va multumesc:*

1 răspuns:
| pedobear a răspuns:

Nu trebuie sa captezi atentia comisiei. Poti sa alegi ceva banal. Comisia vrea sa vada ca ai facut programul corect nu ca e ceva din cale afara de original. Intraba profesoara, sau fura ideile colegilor /