| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, am auzit deseori sintagma " om cu idei fixe si putine".
Puteti sa imi descrieti un asemenea individ?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este un individ care are o nesiguranta continua astfel sa apara acele idei fixe, sufera de sindromul inferioritati, in fapt nici acel individ nu e convins dar nu poate renunta la ele ca denota o slabiciune, cei care sunt convinsi pot argumeta si schimba ideea daca e cazul, asta e diferenta intre a crede si a stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar iti pot arata cativa chiar aici pe site. Insa e riscant big grin