| MamuZiceMamuFace a întrebat:

Pentru ca sunt noua pe acest forum sau cum se numeste, as vrea sa stiu ce inseamna sa raportezi o intrebare, respectiv un raspuns.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Tot ce trebuie să ştii, inclusiv cum stă treaba cu raportările, găseşti aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.
Succes.

| MamuZiceMamuFace explică (pentru NOname):

Multumesc mult de tot. Chiar nu stiam exact cum sta treaba pe-aici. Mersi >big grin

| NOname a răspuns (pentru MamuZiceMamuFace):

N-ai pentru ce. O seară frumoasă.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dar vei putea să raportezi abia când vei deveni membru Senior, adică vei avea cel puțin 100 de răspunsuri și 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183.
Succes.

| MamuZiceMamuFace explică (pentru NOname):

Mersi! din nou! >:d

| NOname a răspuns (pentru MamuZiceMamuFace):

Mai o chestie și am fugit: nu mai folosi emoticoanele, care conțin semnul ">" și opusul lui, pentru că postările tale vor fi scurtate. Evită-le pe cât poți!

Noapte bună și n-ai pentru ce.