| Dragosteaestegratis a întrebat:

Am visat aseară ca, ma sarutam cu o femeie de culoare (evident ca era neagra) si avea buzele foarte mari, moi si foarte sexi! Cu doua saptamani in urma, am visat foarte multe torturi, dar parca erau ascunse undeva si, eu, le-am gasit (ma rog, erau puse undeva unde nu te-ai fi gandit sa le cauti) si dupa acest vis, am visat un wc, dar parca era intr-un bloc, iar wc-ul era curat si, era un soarece micuț care, se uita la mine si, tot in acea si noapte, am visat un vis mai ciudat, sa zic asa. Se făcea ca eram, intr-un fel de sauna si, erau niste pietre foarte interesante (spun interesante, deoarece am avut un feeling in vis ca, era ceva legat de acele pietre) si erau multi tigri adormiți, iar la un momendat, unul dintre ei, s-a trezit si ma miscat sau m-a zgariat de fata! Ce sa insemna aceste visuri? V-as fi foarte recunoscătoare daca mi-ati răspunde! Va multumesc tuturor!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vise de noapte, generate de fanteziile sau gandurile noastre de peste zi.
Nu inseamna nimic si nu se vor adeverii!

| Dragosteaestegratis explică (pentru Violleta2022):

Ok! Dar daca e sa zicem ca, unii dintre noi, chiar cred in anumite visuri si chiar li se intampla sa li se adevereasca uneori. Atunci care ar fi explicația pentru ce am visat? Iti multumesc pentru raspuns!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dragosteaestegratis):

Ti-am mai explicat, fanteziile tale erotice prind viata noaptea, cand dormi, cand subconstientul scoate la lumina chiar si cele mai ascunse secrete ale tale, nu doar fanteziile erotice.

| Dragosteaestegratis explică (pentru Violleta2022):

Ok, nu mai insist! Va multumesc amandorura.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nimic.