| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Care este lucrul pe care a-ţi vrea cel mai mult să îl vedeţi schimbat la oameni?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu as schimba nimic, ca l-as supara pe bunul Dumnezeu..noi suntem operele lui, asa ca fiecare are o menire pe acest pamant.
O seara bunahappy

11 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Există câțiva oameni pe care nu aș vrea să îi văd schimbați, deoarece nu vreau numai perfecți lângă mine, dar sunt și oameni la care unele lucruri trebuie schimbate: nesimțirea, bârfa, minciuna (în exces)...

Numai bine.
P.S.: Tu ce lucru ai vrea să-l vezi schimbat la oameni?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să dispară ura, hoția, lăcomia, violența minciuna si să domnească pacea, iubirea si armonia.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

"ați"*. Ignoranta. happy

| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
"Sufletul", adica sa-l aiba, sau daca il au, sa-i stearga lentilele de la ochelari, ca a ajuns orb. http://i.imgur.com/wqaa2Z0.jpg
http://i.imgur.com/egv7PDC.jpg

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Opacity = 0%.

| WhiteLife a răspuns:

Parerea despre Dumnezeu.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

As schimba comportamentul urat

| ellaells a răspuns:

Comportamentul happy

| BiTW a răspuns:

Mentalitatea, fără nicio îndoială.

| LOLanime1998 a răspuns:

Felul superior de a se uita la oameni, felul de a vorbi despre cei mai antipatici, felul oamenilor de ai lasa pe dinafara, felul oamenilor de a rani sentimente, as vrea sa pot schimba toate aste dar nu cred ca e posibil atata timp cat fiecare are o personalitate bine asezata in proria fiinta!happykiss

| Paul_Bunduc_1997 a răspuns:

Pai sa se poarte frumo chiar daca nu te place totusi sa nu se poarte urat sau ceva de GENU SAU SA NU MAI INJURE