| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce credeti despre cantaretul de manele Nicolae Guta?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca manelist, bun.
Ca om... S-a prostit rau in ultimii ani, "noul stil" e groaznic.
Urat a fost mereu, dar cu tatuaje si freza de penitenciar e sub orice critica, mai ales ca are varsta de tataie.

| Drimmero a răspuns:

Ca ai cam prea mult timp liber, mai iesi si tu afara, mai da o lopata prin curte, iesi cu bicicleta, iesi cu amicii prin parc, oxigeneaza-te.

| Curious2 explică (pentru Drimmero):

E pandemie de coronavisrus, asa ca prefer sa nu ma plib prin parcuri si sa stau pe banci.
Curte am la tara, caci, teoretic, eu domiciliez intr-o comuna din judetul Botosani, insa acum locuiesc intr-un apartament din Iasi.
Bicicleta nu am. Chiar daca mi s-a recomandat sa imi cumpar una, obez fiind.
Prieteni/amici nu am. Mai ies, din cand in cand, cu maica-mea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare Curiosule.

Ia sa vedem ce topic ne-ai pregatit astazi. Oo, domnul Nicolae. Ai gusturi vad. I see,
you are a man of culture as well.

Parere? Nu prea am. E si el un om. A reusit sa scoata bani din melodiile lui la vremea lui si era foarte cunoscut.

Cred ca o intrebare mai buna ar fi ce parere avem despre persoanele care il judeca ca om doar pentru ca canta manele. Aici ar fi multe de zis.

O seara placuta sa ai. Si nu uita sa mananci de la MC.

| Ineys a răspuns:

E mai tare Salam.

| StrongHeart a răspuns:

Lopătar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult muzica de genu'

| mafiarussia88 a răspuns:

Nu stiu
Ascult multe manele de la el