| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce credeti despre megaopolisul New York?
L-ati vizitat?
Daca da, ce impresie v-a facut?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suficient sa-l vad in Youtube sau gta 4 - nu imi place deloc, pare un labirint sau patrat deala care isi misca culorile prin rotatie daca te uiti de sus, mi.ar placea sa vizitez California

suntserios
| suntserios a răspuns:

L am vizitat.
Nu e cel mai curat oras, nicidecum cel mai sigur, dar este absolut fascinant.
Oamenii, miscarea continua, traficul, cladirile, parcurile, zgomotul si mai ales toate peisajele pe care le recunosti din filme.

| Nemessys a răspuns:

Nu, dar abia aștept sa o fac.
Oricum ai multe de vizitat. New York ul este aproape cât România.

| suntserios a răspuns (pentru Nemessys):

Statul new york e chia mai mic ca jumatate din Romania... Orasul e de vreo 20 ori mai mic

| Theo94 a răspuns (pentru Nemessys):

Nu confunda statul cu orasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E un oraş prea poluat cu imagini, culori şi bannere cu reclame şi aglomerat pentru preferinţele mele. Aş vizita în schimb Barbados.