| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, ce reprezinta sculptura din gradina casei / din ograda scriitorului american Stephen King?
Poate va intrebati de ce m-ar interesa pe mina asa ceva. Pai, mi se pare ceva nemaipomenit, o sculptura din lemn de o asemenea finete pe teritoriul unei proprietati private, in gradina cuiva.
E incredibil, nu am mai vazut asa ceva.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Ai un link al imaginii?

Dar sa stii ca multe sculpturi de mare finete se gasesc in curtile unor oameni mai saraci, necunoscuti, nu numai la Stephen King.