| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, credeti ca as putea gasi; la biblioteca judeteana, seria de carti "Song of ice and fire" in limba engleza?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai, ea, biblioteca are un site unde se poate vedea ce cărți au.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

B J O Goga Cluj are un site unde poți vedea ce cărți sunt acolo.
Este o serie de 7 romane traduseîn 47 de limbi.
Astfel este suficient să cauți autorul și vei găsi. George R.R. Martin.

| Thecurious explică (pentru sadrian46):

Nu sunt din Cluj

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Dar acolo unde ești nu este o bibliotecă, ceva de genu?

| Thecurious explică (pentru sadrian46):

Ba da, biblioteca judeteana.
Cartile au devenit foarte populare, banuiesc ca nicio biblioteca judeana nu ar dispune de ele.
Am intrebat, pentru nu sunt sigur ca toate bibliotecile judetene le-ar putea avea.

| sadrian46 a răspuns (pentru Thecurious):

Dacă ai, ea, biblioteca are un site unde se poate vedea ce cărți au.