| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturorbig grin, v-am lipsit? am fost o saptamana la Costinesti, m-am bronzat si am inotat pentru prima data in marea neagra, pot sa spun ca mi-a placut dar nu se compara cu o drumetie la muntehappy, voi pe unde ati mai fost si ce mai e nou pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ai revenit. Ma bucur ca te'ai distrat si iti dau dreptate... si eu prefer muntele tongue

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu tocmai plec la plajalaughing
S`au intamplat.mai multe...Hannah Montana, scoici din Dunarea, fustrati care dau "stupid" in prostieeee...oh go on
Afli tulaughing

| Silvia a răspuns:

Nu mai merg azi la plaja ca sunt norilaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit cu forte proaspete... te asteptam...

| elena a răspuns:

Bine ai revenit pasare calatoare... tu ai inotat in Marea Neagra prima data, iar eu nu am mai vazut-o da 21 de ani...merg in august... e ceva.
Pe TPU noutati tineresti...pregateste-te...

lolita
| lolita a răspuns:

He, he, he bine ai revenit, eu ma tot duc la mare din mai dar niciodata nu am intrat in apa.

| cioko19 a răspuns:

Si eu am fost in Costinestibatting eyelashes
din 18 iulie pana in 24 ..day dreaming ah..ca mi-e un dor de mare love struck
tu in ce data ai fost?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| domidoc a răspuns:

Din pacate, la munte nu prea vezi tzatze goale[decat de ursoaice]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cum ne-ai lăsat, aşa ne găseşti, adică în formă de zile mari.
Bine te-ai întors sănătos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa facem....raspundem la intrebari, ne mai enervam, unele ne scot din minti. Ca de obicei, nimic nou sub soare. Ia site-ul la pigulit si vei afla singur.

ps: Am crezut ca numai mie mi se pare: faza cu stupizii. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, chiar foarte mult. apropo, ce spui daca am discuta tema homosexualilor? ca sunt foarte multi ce ii blameaza pe aici, tu ce parere ai? este bine ca biserica sa-i acepte? laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai mult mi-a placut privelistea, adica tipele aproape goalelaughingsmugbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai mult mi-a placut privelistea, adica tipele aproape goalelaughingsmugbig grin