| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, deseori, in perioada studentiei se manifesta poftele carnale sexuale.
Acestea sunt mai pronuntate sau mai putin pronuntate la studentii medicinisti, dat fiind domeniul de studiu?
Va rog sa tratati intrebarea cu seriozitate, caci este o simpla curiozitate.

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ei poate inteleg de ce se produc aceste reactii dar asta nu inseamna ca se abtin. Este ca si cum ai spune "sunt mai putini fumatori sau alcoolici medici?" dat fiind faptul ca ei au o vaga idee ce reactii produc dependenta? NU.

Daca te gandeai la stres atunci sa stii ca daca ai fata potrivita atunci e putin probabil sa te gandesti la cadavrele de la practica sau la examene.

| mentholinks a răspuns:

Mai pronuntate fiindca acolo se duc cele mai bune fete, nu neaparat la suflet.

| IonutCG90 a răspuns:

Buna ziua. Nu este o intrebare cretina dar da, asta depinde de om. Foarte multi au pofte carnale, dupa mandrie, al2lea cel mai mare pacat daca ii putem spune asa e asta.

| Zas a răspuns:

E absurda intrebarea daca nu chiar cretina, poftele carnele depind de la om la om.
N-are treaba sau legatura cu un grup de persoane asa cum ai dedus tu.

| Thecurious explică (pentru Zas):

E doar o intrebare si atat. Prima fraza putea fi evitata.