| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...La GTA san andreas ce parole de haine stiti ?

Răspuns Câştigător
| nataliaduchess a răspuns:

Pai nu stiu sigur daca exista parole. Daca esti un jucator mai avansat, dar nu foarte (in sensul ca ai facut multe misiuni) atunci se vor deschide in joc niste magazine(Binco, etc)de unde poti cumpara haine. Funda?

4 răspunsuri:
| BestXx a răspuns:

Pai daca ai facut mai multe misiuni iti da niste magazine de haine ca binco etc
funda?

| Mario-Gabriel_Boengiu_1996 a răspuns:

Pentru costum de taran fvtmnbz

| Mario-Gabriel_Boengiu_1996 a răspuns:

E fvtmnbz

| XvladX a răspuns:

Pai de pe situ asta ai toate skinurile, http://wiki.sa-mp.com/wiki/Skins:All :)