| anonim_4396 a întrebat:

La vara plec cu ai mei in Olanda. Nu de tot, doar pe perioada vacantei, pentru ca niste prieteni le-au gasit alor mei ceva de munca, si am zis de ce nu. Sunt putin curioasa cum va fi, deoarece am auzit doar cuvinte de lauda la adresa acestei tari. Vreau si experientele voastre happy cum a fost prima oara cand v-ati vazut intr-o tara straina?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Te obisnuiesti repede. Experienta mea cu Olanda este ca foarte multi vorbesc engleza. Flamanda lor este imposibila happy

1 răspuns:
| Mjsaka a răspuns:

Haha sa stii happy