| bella19 a întrebat:

Buna tuturor.Mi.am cumparat un telefon LG t500 si vreau sa blochez un numar sa nu ma mai poata suna si nu stiu cum.Ma puteti ajuta? Dau funda:*.

Răspuns Câştigător
| vladutz333 a răspuns:

Pai de exemplu ai in agenda ta ex: Cosmin si nu mai vrei sa te mai sune il stergi si apoi intri in setari dupa dai la setari apel dupa la setari comune dupa la respingere apel si acolo ai mai multe optiuni o bifezi pe care vrei si nici un numar necunoscut nu te va mai putea suna de exemplu aia care te suna cu numar ascuns bafta sper ca te am ajutat funda?