| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Nu va simtiti rau de la caldura?
Puteti dormi noaptea de cald?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
greu, mai ales cu boala mea.
dar cu ventilator/cu apa rece si hidratare multa, rezist..multumesc lui Dumnezeu. daca nu am ajuns inca la urgenta, inseamna ca e bine.
O zi frumoasa sa aihappy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma simt mahmur si ma inteapa tot corpul, gatul cateodata ma doare dar pe tine? Mergi si tu la analize poate ai lipsa de vitamine poate esti slaba cine stie...

| thegatekeeper a răspuns:

Daca in camera sunt peste 28-30 de grade, atunci da. Noaptea e si mai rau, dar din fericire se intampla rar ca temperatura din camera mea sa fie atat de ridicata. Pe afara ies foarte rar, mai ales vara, asa ca nu am probleme. Cand ies, am impresia ca ma sufoc si devin putin dezorientat.

| Musique a răspuns:

Adorm destul de greu.
Mereu am insomnie vara. sad

| SuneteDeChitara a răspuns:

Eu dorm fara probleme.
Rar se intampla sa am ceva probleme cu somnul.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna inferinfrant.
Eu ma culc la 4 dimineata.
E imposibil sa dormi noaptea pe caldura asta.

| grab a răspuns:

Am avut probleme si eu pana am relocat unitatea interioara de AC.
La inceput sufla aerul rece deasupra patului si ma trezeam rupt la spinare, desi se facea rece in camera si dormeam.

Solutia a fost sa pun AC de 12000BTU in loc de 9000 si sa ii pun unitatea interioara in hol si aerul rece se uniformizeaza numai bine.

| Naяutσ a răspuns:

Ba da, abia mai pot respira -____-
Mai atipesc 1-2 ore, iar in restul timpului mananc lamai si ma uit pe pereti laughing

Tu? happy

| loverboy111 a răspuns:

Eu nu dorm tot anul. De ce crezi ca stau pe'TPU? Vara nu. Iarna nu. Toamna nu. Primavara nu. Sunt mai tare ca un vampir rolling on the floor dorm maxim 5 ore pe noapte. M-as duce'in cluburi da face iu ita criza cand ma vede ca vin beat crita deoarece se stie : barbatu la betie sta dupa fete 1000. :_. £|¢€ @ BO§§

| Korb a răspuns:

Pfuu...dorm pe jos laughing

| Dannyyyyyyyy a răspuns:

Nuprea dar eu am o metoda dai drumul LA AER CONDITIAONARhee hee

| LiimeXdx a răspuns (pentru Dannyyyyyyyy):

Unde a disparut gramatica?! straight face