| simina36 a întrebat:

spuneti-mi niste filme interesante la care sa nu ma plictisesc...

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

O lista cu filmele mele preferate, chiar daca unele sunt vechi, sunt capodopere ce trebuie vazutehappy
The butterfly effect 1[psihologic/drama]
How to be a serial killer[dark comedy]
A clockwork Orange[crima/drama/sf]
Top Secret[comedie]
History of the world[comedie]
Hall pass[comedie]
Seven[politist]
A murder of crows[politist]
The thief lord[kids/aventura]
Requiem of a dream[drama]
Bled[fantasy/horror]
Fear island[mistery/murder]
Cum nu ai spus ce vrei, ti-am dat cate ceva din toatehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Addiction_8089 a răspuns:

Pai.uita'te la :The five people you meet in heaven(Drama,fantasy)
The ultimate gift(recomand),requiem for a dream(excelent film),the blind side(chiar mi-a placut),million dollar baby(foarte trist),the prestige( am ramas cu gura cascata ).
Uite si ceva comedii: The girl next door, Harold and Kumar1, 2, Don't mess with the Zohan, How High(l'am vazut de 4 ori si tot m'asi mai uita), Without a Paddle etc.
Sper ca am fost de ajutor!
Vizionare placuta!